افرادی که ضعیف هستند و طاقت و استقامت در فعالیت های جنسی را نداشته و یا در این عمل زیاده روی می کنند به سردرد بعد از رابطه جنسی مبتلا می شوند.

کسانی که به این نوع سردرد بعد از رابطه جنسی مبتلا می شوند باید مرتب دوش آب گرم بگیرند. روزی سه مرتبه شیر گاو گرم بنوشند، زرده تخم مرغ عسلی شده با نان و پیاز بخورند و از گوشت ماهی، غذاهای رقیق، آب میوه جات و کمپوت سیب استفاده کرده و مدتی از فعالیت های جنسی خودداری کنند.

برای درمان سردرد بعد از رابطه جنسی ، سرد مزاج ها باید تخم زبان گنجشک، تخم يونجه، فلفل سفید، زعفران، قسط شیرین، آمله مقشر، بسباسه، بهمن سرخ، بهمن سفید، تخم پیاز، تخم تره، تخم ترب، خارخاسک، ثعلب، جوز هندی، خولنجان، دارچین، دارو فلفل، تخم زردک، تخم هویج فرنگی، زیره سبز، زرمباد، زنجبیل، سورنجان، سیاه دانه، سعد کوفی، تخم شاهی، شقاقل، عاقرقرها، عودالصليب، فوفل، مغز قرص کمر، تخم کرفس، کندر تلخ خوراکی، تخم کلم، مصطکی رومی.

در روش دیگر درمان سردرد بعد از رابطه جنسیمیخک، نعناع خشک، هل قراب، هل سبز و هل سفید از هر کدام ۱۰ گرم، همه را با هم مخلوط کرده و بسیار نرم بسابید با یک کیلو عسل بدون موم مخلوط کنید و هر شب یک قاشق شربت خوری از آن را بخورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.