افزایش طول آلت تناسلی آقایان

بسياري از آقایان بر این عقیده هستند که هر چه آلت تناسلی بزرگتر باشد، همسرشان در موقع نزدیکی لذت بیشتری می برد. در حالی که این یک باور اشتباه است. آنچه در این زمينه نقش اصلی را دارد، رفتار و شخصیت مرد و احساس متقابلی است که بین زن و شوهر وجود دارد .

دامنهٔ شیوه‌های موجود از ورزش‌های دستی تا دستگاه‌های کشنده و آویزان کردن وزنه و جراحی را دربرمی‌گیرد. این شیوه‌ها با گزارش‌هایی متفاوت از موفقیت و شکست در سراسر جهان همراه بوده‌اند. بااین‌که مضر بودن برخی روش‌ها کاملاً بر همگان آشکار شده‌است، اما باقی روش‌ها می‌توانند تا حدودی نتیجه‌بخش باشند. اغلب در تبلیغ محصولات تقلبی، تفاوت میان تغییر اندازهٔ موقتی، نعوظ و تغییر اندازهٔ دائمی تعمداً خَلط می‌شود.

تحقیقات علمیِ قانونیِ اندکی به‌طور اختصاصی بر روی موضوع افزایش حجم بدون جراحی صورت گرفته‌است. وجود ادعاهای قابل توجه و افزایش حجم دائمی به‌طور کلی در حد ادعاست و هیچ‌کدام از طریق تحقیق علمی تأیید نشده‌اند و می‌توانند مبتنی بر مصالح و هیجانات منبع ادعا باشند.

در حال حاضر، هیچ روشی که از طریق آن بتوان بدون جراحی، به‌طور دائمی ضخامت یا طول آلت طبیعی را افزایش داد وجود ندارد. برخی تحقیقاتِ کلی راجع به ایمنی و اثربخشی (یا عدم اثربخشیِ) مواد داروییِ مختلف یا مقدمات شبه‌دارویی انجام شده‌اند، اما تاکنون هیچ ماده‌ای که موجب پدیدار شدن جریان داروییِ اصلی برای اتخاذ هریک از آن‌ها بشود به‌دست نیامده‌است.

چگونه طول آلت را اندازه گیری کنیم؟

طول آلت را می توان هم در حالت کشیدن آلت شل و هم در حالت نعوظ اندازه گیری کرد. طول آلت از محل اتصال آلت به استخوان عانه (پوبیس) تا راس آْلت در حالت کشیده یا در حالت نعوظ اندازه گیری می شود. به هنگام اندازه گیری، آلت بایستی عمود بر بدن باشد. طول آلت شل در حالت کشیده ارتباط نزدیکی با طول آلت در حالت نعوظ دارد.

افزایش طول آلت تناسلی آقایان

چگونه قطر (محیط) آلت را اندازه گیری کنیم؟

برای محاسبه اندازه آلت، حتما بایستی آلت در حالت نعوظ باشد که در این حالت با متر محیط آن را در بخش میانی آلت مطابق شکل زیر اندازه گیری می کنیم. چربی ناحیه شرمگاهی اطراف آلت باعث می شود تا طول آلت شل کوچک به نظر برسد ولی در حالت نعوظ سایز آن طبیعی است.

افزایش طول آلت تناسلی آقایان

سایز آلت طبیعی در مردان چقدر است؟

در مطالعه ای که بر روی ۱۵۰ نفر(نژاد Caucasian) انجام شده، میانگین سایز آلت در حالت نعوظ ۱۴.۲۵ سانتیمتر بود، که ۱۸ نفر کمتر از 11.75 سانتیمتر و ۱۸ نفر هم بالای ۱۵.۷۵ سانتیمتر بود. در این مطالعه محیط آلت در حالت نعوظ از 8.75 سانتیمتر تا 14.75 سانتیمتر با میانگین ۱۱.۷۵ سانتیمتر بود.

در مطالعه ی دیگری میانگین طول آلت در حالت کشیده ۱۱ سانتیمتر و در حالت نعوظ ۱۲.۵ سانتیمتر بود.

بایستی بدانید که طول آلت بر اساس نژاد و ژنتیک می تواند متفاوت باشد و همانگونه که دیگر ویژگی های جسمی هر شخص با دیگران حتی با خویشاوندان درجه اول خود متفاوت است لذا مقایسه خود با هر فرد دیگری در رابطه با سایز آلت نیز صحیح نمی باشد.

به طور کلی سایز آلت در حالت نعوظ در 70 درصد مردان بین 13 تا 15 سانت هست و 30 درصد بقیه مردان بیشتر یا کمتر از این میزان می باشد.

چه عواملی باعث می شود آلت کوچک به نظر برسد؟

 • چاقی و افزایش چربی ناحیه شرمگاهی. در این حالت آلت در چربی اطراف پنهان شده و کوچک به نظر می رسد.
 • پائین قرار گرفتن آلت به نحوی که آلت توسط کیسه بیضه احاطه شده باشد.
افزایش طول آلت تناسلی آقایان

روش های افزایش طول آلات تناسلی

با برش رباط سوسپنسوری که آلت را به استخوان عانه متصل می کند و سپس انجام وی-وای پلاستی (v-y plasty) بر روی پوست آلت می توان بر سایز آلت افزود. با این عمل حدود ۱ تا ۲ سانتیمتر به طول و سایز آلت در حالت شل افزوده می شود و لازم است حداقل ۶ ماه بعد از جراحی، وزنه ای به آلت آویزان باشد تا این افزایش طول حفظ شود.  با توجه به عوارض زیادی که این روش بدنبال دارد انجام آن امروزه با اکراه و پذیرش ریسک عوارض آن انجام می شود.

قرص افزایش طول دستگاه تناسلی مردان

برخی تبلیغات از قرص هایی برای افزایش طول و سایز آلت تناسلی مردان نام می برند که با توجه به عوارض احتمالی، مصرف بسیاری از آنها تأیید نمی شود.

از عوارض این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایجاد جوشگاه وسیع و فرو رفته همراه با عدم رویش مو در محل عمل
 • افتادگی آلت و احاطه شدن آن توسط کیسه ی بیضه
 • عدم ایستادگی آلت در حالت نعوظ و ایجاد زاویه نامناسب بین آلت و بدن در حالت نعوظ
 • چسبندگی مجدد و کوتاهی مجدد آلت

جراحی برای افزایش سایز آلت تناسلی:

در سال  ۱۹۸۴ نوعی جراحی بزرگ کردن الت تناسلی ابداع شد. در این عمل بخشی از آلت که که داخل بدن و چسبیده به استخوان لگن هست به خارج از بدن فرد آزاد می شود. در این جراحی برشی کوچک در ناحیه شرمگاهی (پوبیس) انجام می شود و با قطع کردن رباط ساسپنسوری، آلت از استخوان لگن جدا می شود و یک پروتز کوچک بیضه برای پیشگیری از چسبیدن مجدد آلت به استخوان بین ریشه ی آلت و استخوان قرار می گیرد.

جلگینگ برای افزایش سایز آلت تناسلی

روش جلگینگ از گذشته های بسیار دور مورد استفاده قرار گرفته است .این روش به عنوان معمولی ترین روش افزایش سایز آلت تناسلی با ماساژ نام برده می شود .

نحوه انجام جلگینگ برای افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ

این تمرین بوسیله دوشیدن آلت انجام می شود. اگر میخواهید تاثیر جلگینگ را بطور کامل مشاهده کنید عمل جلگینگ را بصورت روزانه ( همه روزه ) انجام دهید !

برای استفاده از روش جلگینگ میبایست یک حوله ای که در آب گرم خیس خورده است را بر روی آلت تناسلی خود قرار دهید ! حوله را برای مدت ۲ یا ۳ دقیقه در اطراف آلت تناسلی قرار دهید .  ( ممکن است به دلیل گرم شدن ؛ الت در حالت نیمه راست قرار گیرد ) سپس می توانید  مقداری لوبریکانت یا روغن خراطین را به سر انگشتان خود بزنید .دقت کنید شما باید علامت OK را با انگشتان دست خود بسازید .

افزایش طول آلت تناسلی آقایان

پس از آغشته کردن لوبریکانت یا روغن خراطین آلت تناسلی را میان انگشتان اشاره و شصت قرار داده و از پایین ( در قسمت تحتانی آلت به سمت سر الت به آرامی بکشید . ) این روش میبایست به آرامی انجام پذیرد . شما می توانید برای هر بار بالا و پایین بردن دست های خود شمارش قرار دهید .در مدت ۳ دقیقه ۱۰۰ بار این عمل را تکرار نمایید .

این عمل میبایست شب ها قبل از خواب انجام شود تا بیشترین باز دهی را داشته باشد .پس انجام عمل جلگینگ در طی چند روز شما شاهد افزایش سایز اندام تناسلی خود خواهید بود .

نکته قابل توجه درباره این موضوع این است که افزایش سایز آلت تناسلی با ماساژ جلگینگ دائمی خواهد بود حتی اگر دیگر عمل جلگینگ انجام نشود .

افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ زرد چوبه

شاید تابه حال درباره افزایش سایز آلت تناسلی با زردچوبه چیزی نشنیده باشید ! زرچوبه با خواص فوق العاده ای که دارد از زمان های قدیم تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است .طبیبان هندی و یونانی از زردچوبه به عنوان یک ادویه در طب سنتی که باعث بزرگ شدن طول آلت آقایان می شود یاد نموده اند . برای این که در کنار روش های فوق سریع تر به نتیجه برسید آلت خود را با رزدچوبه ماساژ دهید . اثرات این دارو گیاهی می تواند در کم ترین زمان ممکن نمایان شود .

بزرگ کردن آلت تناسلی، تزریق چربی

با استفاده از این روش جراحان ، چربی بدن خود فرد را با لیپوساکشن liposuction خارج کرده و با استفاده از سرنگ به بدنه آلت تناسلی تزریق کنند. در این روش احتمالا افزایش طول حدود 1 اینچی در طول و دور آلت تناسلی را تجربه خواهید کرد. نتیجه آن دائمی نیست و بعد از مدتی به اندازه اولیه باز خواهید گشت. البته این روش هم با عوارضی همراه است.

افزایش طول آلت تناسلی، استفاده از دستگاه های کشنده یا extenders

دستگاه های کشنده وسایلی هستند که مردان در طول روز می توانند زیر لباس خود بپوشند تا به تدریج آلت تناسلی را بکشند.

برخی از کارشناسان معتقدند این دستگاه ها ممکن است موثر باشند ولی سایر متخصصین معتقدند که استفاده از این دستگاه ها ارزش ناراحتی و حساسیت های احتمالی در آینده را ندارد.

تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده جواب محکمی ارائه نکردند به علاوه این که استفاده از این دستگاه ها در طول روز روی حساس ترین قسمت بدن به هیچ عنوان راحت نیست.

افزایش طول آلت تناسلی آقایان

افزایش طول آلت تناسلی با استفاده از قرص‌ها و مکمل‌ها

شامل قرص‌ها، مکمل‌ها و پمادهایی است که برای افزایش طول دستگاه تناسلی مردان به‌وفور در سطح اینترنت معرفی و ارائه می‌شوند. این در حالی است که برخی از این محصولات حاوی مواد مضر هستند و بسیاری از جهت ایمنی و عوارض جانبی آزمایش نشده‌اند و مؤثر بودن هیچ‌کدام از این محصولات اثبات نشده‌است.

افزایش طول الت با روش‌های فیزیکی

شامل تمرینات کششی هستند که توسط دست خود فرد انجام می‌شود. در این حالت فرد آلت تناسلی را در دست گرفته و بافتهای آن را به صورت طولی ماساژ می‌دهد. این حرکت رفت و برگشت دست باعث می‌شود که بافت پوست آن بازتر شده و انتقال خون در آن راحت‌تر باشد. این فرآیند باعث می‌شود که برخی از بافت‌های آلت تناسلی به مرور زمان رشد کرده و در نتیجه آن، بزرگ کردن آلت تناسلی اتفاق می افتد.

تمرینات کششی ممکن است به صورت عرضی هم انجام شوند که برای افزایش حجم آلت تناسلی استفاده می‌شود. در این حالت کشیدن آلت تناسلی به صورت پیچشی بوده و تمرکز ماساژ بیشتر بر روی بافتهای عرضی آلت است.

افزایش طول آلت به وسیله پمپ آلت

استفاده از دستگاه کششی روش دیگری است که مطالعاتی برای تأیید نتایج آن صورت گرفته و در برخی موارد هم او در حال انجام است. یکی از این موارد پمپ آلت تناسلی است که تحت عنوان پمپ وکیوم آقایان شناخته می‌شود. این پمپ شامل یک سیلندر است لوله ای است و بر روی آلت تناسلی قرار می‌گیرد. هدف اصلی ساخت این دستگاه برای ایجاد نعوظ در مردان است، اما شواهدی مبنی بر افزایش طول الت تناسلی در استفاده منظم از این دستگاه وجود دارد.

افزایش طول آلت تناسلی آقایان

پروتز آلت چیست؟

پروتز آلت وسیله ای است که داخل آلت قرار داده می شود تا آقایان مبتلا به اختلال نعوظ به نعوظ برسند. پروتز آلت معمولاً بعد از امتحان ديگر شیوه های درمانی اختلال نعوظ و مؤثر نبودن آن ها توصیه می شود. برای قرار دادن پروتز در آلت باید عمل جراحی انجام شود. متقاضیان ایمپلنت آلت باید پیش از تصمیم گیری برای انجام عمل از خطرهای احتمالی و عارضه های جراحی و مراقبت بعد از عمل مطلع شوند و با اگاهی کامل تصمیم بگیرند.

دو نوع ایمپلنت آلت وجود دارد :

۱) پروتزهای قابل باد کردن( inflatable) که در فرم های دوتکه و سه تکه وجود دارد.

۲) پروتزهای انعطاف پذیر 

اکثر بیماران، پروتزهای قابل بادکردن سه تکه ای three- piece را ترجیح میدهند چرا‌که این نوع پروتز بیشتر میتواند نعوظ طبیعی را ایجاد کند. ولی پروتزهای دو تکه ای و پروتزهای قابل انعطاف هم میتوانند نعوظ قابل قبولی را ایجاد کنند.

مطالعات نشان دادند که ميزان رضایت مندی در کاشت پروتز آلت در قیاس با ديگر شیوه های درمان ناتوانی جنسی بالا میباشد ( ۹۲ تا ۱۰۰ درصد رضایت مندی در بیمار و ۹۱ تا ۹۵ درصد رضایت مندی در شریک جنسی بیمار).

افزایش طول آلت تناسلی آقایان

انواع مختلفی از ایمپلنت های قابل انعطاف( غیربادی) با موازنه های گوناگون وجود دارد :

– برخی از آن ها سفتی بیشتری برای روابط جنسی دارند.

– با این حال، این فواید میتواند در وضعیت عادی روز ناراحت کننده باشد.

انواع پروتز بادی عبارت اند از:

پروتز بادی دو بخشی

استفاده از این پروتز، ساده تر است. با این حال، معمولاً یک موازنه بین راست شدن آلت به هنگام نعوظ و نحوه شل شدن آن وجود دارد. مردها تمایل دارند که هم از راستی آلت و هم از شلی آن، رضایت داشته باشند. این به این علت است که اندازه کوچک قسمتی از پمپ و مخزن مایع، اجازه ایجاد تغییرات بزرگ را نمی دهد.

پروتز بادی سه بخشی( چند تکه ای)

این نوع ایمپلنت، قدری پیچیده تر است. چرا‌که، علاوه بر پروتز و پمپ، دارای یک مخزن جداگانه است. این مخزن، مزایای زیادی دارد. در این نوع پروتز، آلت تناسلی تخلیه شده، به طور کامل شل می شود. همچنین زمانی که نعوظ طولانی مدت نمی خواهید، یک دریچه برای آزاد کردن فشار داخل آلت تناسلی وجود دارد. فضای این مخزن مازاد همینطور این اجازه را می دهد که نعوظ قوی تری نسبت به پروتز بادی دو بخشی داشته باشید.

افزایش طول آلت تناسلی آقایان

روش کاشت پروتز آلت تناسلی

کاشت پروتز آلت با بی حسی نخاعی یا بی هوشی عمومی انجام می شود. پروتز آلت را طی یک مرحله عمل جراحی مستقیماً داخل آلت بیمار قرار می دهد. مدت زمان جراحی بسته به مشکل بیمار، بین ۴۵ تا ۹۰ دقیقه طول می کشد. شدت و مدت زمان درد پس از عمل متفاوت بوده و غالبا احتیاج به مصرف مسکن ها به مدت یه یک تا دو روز می باشد.

در طول جراحی پروتز آلت، لوله( سوند) از راه آلت وارد مثانه می شود تا ادرار را در طول جراحی جمع کند. جراح برش را زیر سر آلت، در پایه آلت یا پائین شکم ایجاد می کند. آنگاه جراح بافت اسفنجی داخل آلت یعنی بافتی را میکشد که معمولاً موقع نعوظ پر از خون می شود. این بافت داخل هر دو حفره توخالی آلت به نام کورپوس کاورنوس وجود دارد.

جراح پروتز در اندازه مناسب را انتخاب می کند و سیلندرهای آنرا داخل آلت قرار می دهد. تمام پروتزها را میتوان باتوجه به اندازه‌گیری های دقیق انجام شده با بزرگی آلت متناسب کرد. چنانچه متخصص اورولوژی پروتز بادی دو قطعه ای را انتخاب نموده باشد ، پمپ و دریچه تخلیه داخل کیسه بیضه قرار داده می شود. اگر پروتز سه تکه ای انتخاب شده باشد، جراح مخزن مایع را از راه برش داخلی ایجاد شده زیر دیواره شکم قرار می دهد. جراح برش ها را بعد از قرار دادن پروتز بخیه می زند.

افزایش طول آلت تناسلی آقایان

پروتز آلت برای چه کسانی مناسب است؟

در بیمارانی که به علت مشکلات فیزیکی( نه درگیری های ذهنی) دچار عدم نعوظ یا اختلال نعوظ هستند و توانایی نعوظ کامل خویش را از دست داده اند و یا افرادی که به دلایلی چون بیماری هایی که در زیر یادآوری شده دچار نعوظ ضعیف هستند، بهترین و قطعی ترین شیوه درمان عدم نعوظ ٬ تعبیه ایمپلنت یا پروتز آلت است و این بیمارارن کاندید مناسبی برای جراحی پروتز می باشند:

افرادی که دچار نشت وریدی (آلت شخص توانایی نگهداری خون در سیلندرها را ندارد و خون از آلت به وریدها پس می زند) هستند و نعوظ ندارند.

افرادی که دچار مشکلات عروقی، دیابتی یا اشخاص با قند بالا و … هستند( چون خون رسانی به بافت آلت بدرستی انجام نمی شود و نعوظ به مرور ضعیف می گردد).

افرادی که در اثر کهولت سن قدرت نعوظ خویش را از دست داده و با دارو به نعوظ کامل دست نمی یابند.

افرادی که در اثر مشکلات قلبی قادر به خوردن داروهای بهبود بخش کیفیت نعوظ نیستند.

افرادی که در آن ها بافت اسفنجی آلت بدرستی کار نمی کند و هیچگاه به نعوظ کامل نرسیده و همیشه مشکل شلی آلت داشته و یا احتیاج به مصرف آمپول یا دارو پیش از هر نزدیکی دارند و تمایلی به استفاده ار امپول ندارند.

فواید پروتز آلت تناسلی

– نعوظ میتواند تا هنگامی که ضروری است، یا تا هنگامی که موردنیاز است انجام شود

– رفاه روانشناختی و عاطفی در بعضی از مردان تحت عمل جراحی پروتز آلت افزایش می یابد.

– دوران بهبودی بسیار کوتاه میباشد.

– بهبود روابط زناشویی

عارضه های جانبی پروتز آلت تناسلی

هیچ عمل جراحی بدون عارضه نیست. عارضه های احتمالی پروتز آلت هم عبارت است از:

– خونریزی غیرقابل کنترل پس از جراحی که گاهی انجام دوباره عمل را ضروری می سازد.

– عفونت

– ایجاد بافت همبند جای زخم

– تحلیل بافت پیرامون ایمپلنت

– ازکارافتادگی مکانیکی

آیا کشیدن آلت تناسلی در افزایش اندازه آن نقش دارد؟

کشیدن آلت تناسلی یکی از راهکارهایی است که از گذشته تا کنون برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان به کار گرفته شده است.

هنوز هم این روش به شکل‌های مختلفی استفاده می‌شود و حتی می‌توان ادعا کرد که یکی از با ثبات‌ترین روش‌هاست. البته مطمئناً در مورد این روش هم ابهاماتی وجود دارد و حتی برخی نیز با استفاده از آن مخالف هستند. شاید اصلی‌ترین دلیل مخالفت برخی از محققین برای کشیدن آلت تناسلی این باشد که دیدگاه بسیاری از مردم نسبت به کوچک بودن اندازه آلت تناسلی اشتباه است و صرفاً دیدگاه شخصی است.

در این مطلب می‌خواهیم بحث کشیدن آلت تناسلی را بررسی کنیم و روش‌هایی که این موضوع انجام می‌شود را معرفی کنیم. به برخی از کارهای علمی و تحقیقاتی صورت گرفته در مورد افزایش اندازه آلت تناسلی هم اشاره خواهیم کرد.

کشیدن آلت تناسلی یعنی چه؟

کشیدن آلت تناسلی یا کشش آلت تناسلی فرایندی است که فرد با استفاده از دستان خود یا با وسیله‌های مختلف از آن برای افزایش طول آلت تناسلی و همچنین قطور کردن آلت تناسلی از آن استفاده می کند. با وجود اینکه شواهدی برای نشان دادن تأثیر کشش آلت تناسلی بر افزایش اندازه آن وجود دارد، اما این نتایج کم هستند. حتی برخی از نتایج به صورت موقتی گزارش شده‌اند که نتایج آنها ممکن است چالش برانگیز باشد.

 البته خوشبختانه بسیاری از منابع موجود در زمینه تأثیر کشیدن آلت تناسلی بر افزایش اندازه آن هنوز هم معتبر هستند و برخی از شرکت‌ها به این اطلاعات استناد می‌کنند.

 کشیدن آلت تناسلی به چه شکلی عمل می‌کند؟

اصولاً کشیدن آلت تناسلی به حالتی گفته می‌شود که آلت تناسلی فرد تحت تأثیر یک عامل کششی متناوب قرار می‌گیرد که ممکن است به شکل‌های مختلف انجام گیرد. روش اول شامل تمرینات کششی هستند که توسط دست خود فرد انجام می‌شود. در این حالت فرد آلت تناسلی را در دست گرفته و بافتهای آن را به صورت طولی ماساژ می‌دهد. این حرکت رفت و برگشت دست باعث می‌شود که بافت پوست آن بازتر شده و انتقال خون در آن راحت‌تر باشد. این فرآیند باعث می‌شود که برخی از بافت‌های آلت تناسلی به مرور زمان رشد کرده و در نتیجه آن، بزرگ کردن آلت تناسلی اتفاق می افتد.

تمرینات کششی ممکن است به صورت عرضی هم انجام شوند که برای افزایش حجم آلت تناسلی استفاده می‌شود. در این حالت کشیدن آلت تناسلی به صورت پیچشی بوده و تمرکز ماساژ بیشتر بر روی بافتهای عرضی آلت است.

 استفاده از دستگاه کششی روش دیگری است که مطالعاتی برای تأیید نتایج آن صورت گرفته و در برخی موارد هم او در حال انجام است. یکی از این موارد پمپ آلت تناسلی است که تحت عنوان پمپ وکیوم آقایان شناخته می‌شود. این پمپ شامل یک سیلندر است لوله ای است و بر روی آلت تناسلی قرار می‌گیرد. هدف اصلی ساخت این دستگاه برای ایجاد نعوظ در مردان است، اما شواهدی مبنی بر طولانی‌تر شدن آلت تناسلی در استفاده منظم از این دستگاه وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با این دستگاه، توصیه می‌کنم که مطلب با دستگاه وکیوم آقایان بیشتر آشنا شویم را مطالعه کنید.

دستگاه کشش آلت تناسلی ابزار دیگری برای کشیدن آلت تناسلی استفاده می‌شود. این دستگاه بیشتر برای درمان بیماری‌هایی مانند بیماری Peyronie استفاده می‌شود. البته شواهدی مبنی بر تأثیر آن برای بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان وجود دارد و در برخی موارد به بیماران توصیه می‌شود که از آن استفاده کنند.

تحقیقات علمی در زمینه بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان با این روش چه می گویند؟

تحقیقات علمی در مورد تکنیک‌های کشیدن آلت تناسلی محدود هستند. هیچ کدام از مطالعات انجام گرفته به طور مستقیم روش‌های مختلف را به عنوان روش مؤثر افزایش طول آلت تناسلی به صورت دائمی معرفی نمی‌کنند. اما در هر صورت برخی از این تحقیقات اعتبار بیشتری دارند و نتایج مناسبی گزارش کرده‌اند. یک بررسی علمی در سال ۲۰۱۰ گزارش داده است مردانی که به صورت روزانه از دستگاه کشش استفاده می‌کنند، بعد از چهار ماه می‌تواند شامل افزایش اندازه آلت تناسلی خود باشد. نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که اندازه آلت تناسلی بین 1.8 سانتی متر تا 3.1 سانتی متر افزایش یافته است.

 البته در این بین چند تحقیق دیگر نیز وجود دارد که می‌توان به سه مورد زیر اشاره کرد:

 • یک مطالعه در سال ۲۰۱۱ نشان داد که مردانی که از دستگاه کشش برای ۹ ساعت روز استفاده می‌کنند، بعد از سه ماه به اندازه 1 اینچ افزایش در طول آلت تناسلی خود تجربه می‌کنند.
 • یک مطالعه در سال ۲۰۱۳ نشان داد که دستگاه کشش می‌توانند انحراف یا انحنا در آلت تناسلی را درمان کنند، اما در افزایش طول آن نقش ندارد.
 • گزارش تحقیقات سال ۲۰۱۶ نشان می‌دهد که دستگاه کشش و دستگاه وکیوم مردان، بر افزایش اندازه آلت تناسلی تأثیر دارند، اما تأثیر آنها کم است.

نحوه کشیدن آلت به منظور بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

اگر به فکر کشیدن آلت تناسلی و انجام تمرینات مربوط به آن هستید، باید به خاطر داشته باشید که این تمرینات هیچ آسیبی به شما نرسانند و برای شما مشکل ساز نشود. در واقع این تمرینات باید به شکلی صورت گیرد که مطابق با اندازه آلت تناسلی و احساس راحتی شما باشد.

فقط چند نکته را به خاطر داشته باشید:

 • تنها زمانی این تمرینات را انجام دهید که آلت تناسلی شما در حالت نعوظ نباشد؛
 • اگر تمرینات باعث درد یا ناراحتی شوند، سریعاً آنها را متوقف کنید؛
 • این تمرینات را در حالت نشسته یا ایستاده رو به روی یک دیوار یا میز انجام دهید؛
 • تمرینات را فقط یک یا دو بار در روز انجام دهید تا آسیب نبینید؛
 • اگر می‌خواهید این تمرینات را به صورت طولانی‌تر انجام دهید، با پزشک خود مشورت کنید.

نحوه تمرین کشیدن آلت تناسلی با دست

ساده‌ترین و قدیمی‌ترین روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان ، کشیدن آن با دست و ماساژ دادن آن است. برای این کار باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • آلت تناسلی خود را بگیرید و به سمت بالا بکشید، این کار باید در حدود ۱۰ ثانیه انجام شود؛
 • به مدت ۱۰ ثانیه آلت تناسلی خود را به سمت چپ بکشید و سپس همین کار را به سمت راست هم انجام دهید؛
 • این مراحل را یک یا دو بار در روز برای حدود ۵ دقیقه تکرار کنید.

 به خاطر داشته باشید که هیچ کدام از این حرکات نباید دردآور باشد و حتی در کنار آن می‌توانید از ماساژ هم استفاده کنید.

 کشیدن آلت تناسلی به کمک دستگاه وکیوم مردان

برای استفاده از دستگاه وکیوم آقایان لازم است که چند مرحله را به ترتیب انجام دهید تا کیفیت کار بالا رود:

 • آلت تناسلی خود را در داخل محفظه پر از هوا قرار دهید؛
 • از مکانیسم پمپ استفاده کنید تا هوای آن خارج شود. این کار باعث می‌شود که خون به داخل آلت تناسلی شما کشیده شده و در نتیجه باعث ایجاد حالت نعوظ می‌شود.
 • حلقه آلت تناسلی را به انتهای آن وصل کنید و آن را تا ۳۰ دقیقه ثابت نگه دارید. در این مدت ۳۰ دقیقه می‌توانید یک رابطه جنسی برقرار کنید.
افزایش طول آلت تناسلی آقایان

 

اما اگر می‌خواهید از دستگاه کشش آلت تناسلی استفاده کنید، مراحل انجام کشیدن آلت تناسلی به ترتیب زیر هستند:

 • آلت تناسلی خود را در انتهای پایه دستگاه قرار دهید؛
 • سر آلت تناسلی خود را در انتهای مخالف قرار دهید؛
 • لوله سیلیکون را در اطراف گردن آلت تناسلی ببندید؛
 • انتهای لوله سیلیکون را در پایه دستگاه قرار دهید و به آرامی آلت تناسلی خود را به سمت بیرون بکشید؛
 • هر زمانی که احساس درد داشتید، باید که ۶ را متوقف کنید؛
 • فرایند کشش آلت تناسلی باید ۴ تا ۶ ساعت در هر روز انجام شود.

خطرات احتمالی و عوارض جانبی کشیدن آلت تناسلی

رفتار خشن و فشار بیش از حد به آلت تناسلی می‌تواند باعث ایجاد آب میان بافتی در داخل آن شده و مشکل ساز شود. این کار به رباط‌هایی که آلت تناسلی شما را به بدن متصل نگه می‌دارند، آسیب می‌رساند. این آسیب به صورت بالقوه می‌تواند در ایجاد حالت نعوظ برای آلت تناسلی مشکل ایجاد کند. هنگام استفاده از دستگاه کشش، حتماً مطابق با دستورالعمل پزشک پیش بروید و زمان بیشتر اشتباه است. عجله کردن در انجام این ورزش یا حتی طولانی‌تر کردن مدت زمان آن سبب صدماتی می‌شود که عملکرد آلت تناسلی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

اگر هم از دستگاه وکیوم مردان استفاده می‌کنید، حبس شدن خون در آلت تناسلی نباید بیشتر از ۳۰ دقیقه باشد. اضافه کردن مدت زمان این فرایند به طور طبیعی به آلت تناسلی شما آسیب می‌رساند.

بطور کلی استفاده از روش‌های مختلف برای کشیدن آلت تناسلی ممکن است عوارض جانبی زیر را داشته باشد:

 • خارش و سوزش
 • کبودی کوچک یا تغییر رنگ
 • ایجاد لکه‌های قرمز در بدنه آلت تناسلی
 • بی حسی موضعی
 • پارگی وریدی

 اگر هر کدام از این علائم به صورت شدید برای شما رخ دهد، حتماً با پزشک خود مشورت کنید تا علائم شما ارزیابی شود.

چه زمانی نتیجه کار را می‌بینم؟

 نتیجه کشیدن آلت تناسلی و تأثیر آن بر افزایش اندازه آلت به روشی که انتخاب می‌کنید و همچنین نحوه سازگاری شما با این روش بستگی دارد. به عنوان مثال، دستگاه آلت تناسلی باید به صورت روزانه استفاده شود و معمولاً چند ماه طول می‌کشد تا نتیجه آن مشخص است.

مشاهدات نشان می‌دهد که استفاده از دستگاه وکیوم مردانه یا همان پمپ آلت تناسلی می‌توانند نتایج بسیار سریعتری داشته باشد، اما تاکنون هیچ تحقیق علمی برای حمایت از این موضوع انجام نگرفته است. همین وضعیت در مورد انجام تمرینات به صورت دستی هم وجود دارد و اطلاعات دقیقی در مورد نتایج آن در دست نیست.

به عنوان نتیجه نهایی، اگر در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگران هستید، به این موضوع توجه داشته باشید که این دیدگاه فقط برای شماست و حتماً باید پزشک آن را تأیید کند. اما اگر مشخص شد که آلت تناسلی شما کوچک است، هر کدام از روش‌های فوق برای کشیدن آلت تناسلی مناسب و مفید هستند. البته به خاطر داشته باشید که دستگاه وکیوم آقایان نتایج سریع‌تر و استانداردتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *